شرکت وکیوم آسیا به شماره ثبت 387756 دارای اندوخته‌ای گرانبها از دانش فنی و تجربه‌ بیش از دو دهه در زمینه طراحی، ساخت، تعمیر و فروش سیستمهای وکیوم و فشار یکی از برترینهای صنعت وکیوم می‌باشد.
محاسبه، طراحی و ساخت همه گونه مدار بلوئرهای روتس و سیستمهای وکیوم زیر نظر مهندسین کارآزموده، تحویل و راه‌اندازی دستگاه‌ها در محل کارخانه بهمراه گارانتی و خدمات پس از فروش از دیگر زمینه‌های کاری این شرکت است.
این شرکت با بهره‌گیری از فن‌آوری روز دنیا و بکار گرفتن ماشین آلات، تجهیزات و امکانات دقیق و پیشرفته سخت‌افزاری توانایی تعمیر و بازسازی انواع سایدچنل، بلوئر، پمپهای وکیوم آبی، روغنی و خشک و همچنین پمپهای دیفیوژن و توربو مولوکولار را در داخل کشور فراهم آورده است.
وکیوم آسیا با فعالیت در عرصه بین‌المللی و دسترسی به بازارهای جهانی و ارتباط مستقیم با سازندهای خارجی دارای یکی از توانمندترین شبکه‌های تامین قطعات پمپها، اتصالات، فشارسنجها، مخزن‌ها و دیگر ملزومات صنعت وکیوم می‌باشد.
این مجموعه صنعتی با بهره‌گیری از تجارب متخصصین، ارتباط با دانشگاها و موسسات عالی داخلی و خارجی توانسته است به منظور کاهش برق مصرفی و بهینه سازی انرژی اقدامات موثری در اصلاح و تغییر مدارها و سیستمهای خلاء و فشار فرسوده و قدیمی انجام دهد.
از تجربه‌های کاری این گروه می‌توان بازسازی پمپ روتس مدار شرکتهای ره آورد تامین، سایپا آذین، معدن آلومینای ایران، نوین چوب، پمپهای رینگ آبی کارخانه نگین پلی استر، لبنیات سحر، صنایع غذایی وجین و بازساری پمپهای توربو با فناوری بسیار بالای کارخانه شیشه سازی، آزمایشگاه خاک آزما نگین و همچنین طراحی و ساخت دستگاه‌های اتوکلاو و تعمیر و بازسازی پمپهای توربو و دیفیوژن برای شرکت طب پارس، بازسازی روتاری‌های دو مرحله‌ای روغنی برای شرکت توسعه مطالعات علمی، جهاد دانشگاهی شریف و بسیاری دیگر نام برد.   دانلود کاتالوگ شرکت